AivarOlen sündinud Valgas (linnas, mis on nii suur, et ei mahu Eestisse ära, ning osa temast ongi üle Läti piiri – selle osa nimi on nüüd Valka) ühel kenal kevadisel pühapäeva hommikul, mis kalendri järgi kandis nime 2. märts 1975. Ehk siis Kassi aastal sündinud Kalad 😉

1993. a. lõpetasin Valga 1. Keskkooli (praegune Valga Gümnaasium) ning otsustasin minna Tartu Ülikooli õppima ja lõpetasin 2000. a. hiliskevadel-varasuvel matemaatikateaduskonna informaatika eriala. 2003. a. alustasin Tallinna Ülikoolis (endises Tallinna Pedagoogikaülikoolis) informaatika (multimeedium ja õpisüsteemid) magistriõpinguid, mis on tänase seisuga lõppfaasis.

2001. aasta maist elan Tallinnas, 2006. aasta suvest Peetri külas (Rae vald).

Ühiskondlikult olen samuti aktiivne. Olen IT juhtide Klubi liige, Peetri küla eestseisuse liige (külavanema meeskond), Peetri Seltsi juhatuse liige, Rae Valla- ja Alevikuvanemate Seltsi juhatuse liige.

Perekonnaseisult olen ametlikult vallaline. Pisipoeg Oskar Kristofer käib lasteaias.

Üldiselt tegelen valdava osa ajast tehnoloogiaga ja selle rakendamisega, juhin ühe suure riigiasutuse IT valdkonda.

Muide, tore on teada fakti, et igaüks meist on üks maailma …-st elanikust.

Kui tahad teada, kes on minu sõbrad ja tuttavad, siis kiika Orkut’isse või Facebook’i minu sõprade nimekirja. Ok, tõesti kõiki sõpru ka minu hinnangul seal pole. Kui Sindki pole veel seal nimekirjas, siis on viimane aeg seda teha 😉 Kui Sul pole aga üldse Orkut’i või Facebook’i kontotki, siis kirjuta mulle ja saadan Sulle kutse.

Minu kontaktandmed leiab kontaktide lehelt.

P.S. Muide 2. märtsil on sündinud veel ka NSVL viimane juht Mihhail Sergejevitch Gorbatshov, Jon Bon Jovi ja veel mõned prominendid.

  • Otsi


  • Teemad

  • Arhiiv